pdf

Staż w Obszarze Oceny Ryzyka

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. ERGO Hestia to jedno z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce, które wielokrotnie wyznaczało kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywało uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód. Naszym akcjonariuszem jest drugie pod względem wielkości niemieckie konsorcjum ubezpieczeniowe ERGO, należące do grupy kapitałowej Munich Re. ERGO Hestia może poszczycić się tytułem Solidnego Pracodawcy 2017 oraz Lidera Informatyki 2017.

Branża: Bankowość i ubezpieczenia
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: Staż w Obszarze Oceny Ryzyka
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Czego oczekujemy ?

  •  szukamy studentów IV lub V roku
  • dyspozycyjności w wymiarze minimum 3 dni w tygodniu w okresie wakacyjnym
  • otwartego umysłu, gotowości do nauki,
  • współpracy i komunikatywności
Obowiązki:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  •  zapoznanie się ze standardami sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych
  • wspieranie zespołu underwriterów w realizacji sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji ubezpieczeniowej
  • budowanie relacji z klientami oraz pośrednikami
Firma oferuje:

Co możemy Ci zaoferować ?

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • praktyczną naukę pod okiem profesjonalistów
  • wynagrodzenie za okres stażu
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych
  • szansę na zbudowanie kariery zawodowej w firmie docenionej przez studentów
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=073171F9-0B26-407B-9821-764DC1933767&skkcfg=72168e06d46a41f4a69a9389df4d3b4d&skklocationId=8919&skkExternalOfferId=78536&skkCountryId=1&skkRegionId=16