Liczenie towaru w markecie za granicą – ze znajomością języka niemieckiego – OD ZARAZ!

INVENT Sp. z o.o.

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji. Celem firmy jest spełnianie potrzeb naszych kontrahentów, dlatego też każdorazowo projekt dostosowywany jest do specyfiki zlecenia.

Branża: Administracja
Stanowisko: Liczenie towaru w markecie za granicą – ze znajomością języka niemieckiego – OD ZARAZ!
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Niemcy
Wymagania:
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
  • dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych),
  • podpisania oświadczenia o niekaralności,
  • pełnoletności,
  • chęci i pełnego zaangażowania.
Obowiązki:

Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego

  • nie wymagamy doświadczenia
  • zapewniamy szkolenie!
Firma oferuje:
  • materiały szkoleniowe z fachowym słownictwem,
  • darmowy transport,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • umowę zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu,
  • szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.
Sposób aplikowania: wyślij SMS o treści: „Liczący z niemieckim”. Tel.: 600 020 329