pdf

Wakacyjna praca w Holandii!

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Logo otto 500 px

Wakacje to świetna okazja na wyjazd do pracy za granicą i odłożenie zarobionych pieniędzy na jeszcze niespełnione marzenia! Specjalnie dla Was otwieramy rekrutacje na nasze wakacyjne oferty, które pozwolą Wam zarobić w euro i wrócić do Polski przed końcem wakacji! Chcesz wyjechać ze znajomymi? Postaramy się ogarnąć wszystko tak, aby Was nie rozdzielać!

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Wakacyjna praca w Holandii!
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Cała Holandia
Wymagania:

Zaangażowanie w pracę i rzetelność

Obowiązki:

Czym będziesz się zajmować?

  •  zbieraniem zamówień
  • pakowaniem produktów
Firma oferuje:

Informacje o pracy:

  •  dobra i pewna wypłata w euro
  • bardzo atrakcyjne stawki również dla osób młodych!*
  • możliwość podjęcia zatrudnienia tylko na okres wakacji
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zarobisz więcej!
  • praca dla dużych i znanych firm w Holandii
  • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • opiekun na miejscu
  • organizujemy mieszkanie i dojazd do Holandii
  • ubezpieczenie
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • oferta kierowana jest do wszystkich osób, które szukają pracy
  • zorganizowane zakwaterowanie i transport do Holandii *
  • Stawki wynagrodzenia obliczane na podstawie prawa holenderskiego.
  • Już ponad 180 000 osób skorzystało z naszych usług.
  • OTTO to gwarancja pewności zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami! Aplikuj i przekonaj się sam!
  • Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf
Sposób aplikowania: Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu