pdf

Pełnomocnik ds. Zintegrowanego System Zarządzania

PCO Group Sp. z o. o.

PCO Group Sp. z o. o. to prężnie działająca i wciąż rozwijająca się firma o zasięgu międzynarodowym, zajmująca się m. in. produkcją i dystrybucją popcornu i waty cukrowej. W zakresie jakościowym posiadamy certyfikat ISO 9001 i ISO 22000, a także certyfikat IFS na poziomie wyższym.

Branża: Administracja
Stanowisko: Pełnomocnik ds. Zintegrowanego System Zarządzania
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Bobolice
Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

  • • Wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego (zarządzanie jakością, technologia żywności),
  • • Znajomości systemów oraz dokumentacji: ISO 22000, ISO 9001, IFS Food,
  • • Znajomości pakietu MS Office,
  • • Umiejętności zarządzania ludźmi,
  • • Samodzielności i zaangażowania,
  • • Zdolności logicznego myślenia i inicjowania działań mających na celu rozwiązanie problemów jakościowych
Obowiązki:

Do obowiązków kandydata będzie należało:

  • • Nadzór nad Zintegrowanym Systemem Jakości w firmie
  • • Reprezentowanie firmy podczas audytów, kontroli, wizyt klientów
  • • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i nadzorowanie zapisów
  • • Współdziałanie z innymi działami
  • • Inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących
  • • Identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do pełnionych obowiązków,
  • • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • • Elastyczny czas pracy,
  • • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
Sposób aplikowania: mailowo: jakosc@pco-group.pl lub kadry@pco-group.pl