pdf

Serwisant

Revee Print

Firma Revee Print zajmuje się sprzedażą oraz serwisem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych na terenie Koszalina.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Serwisant
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • - wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
  • - umiejętność pracy w zespole oraz wspierania innych,
  • - bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, komunikatywność.
  • - prawo jazdy kat. B,
  • - mile widziane osoby spoza Koszalina
Obowiązki:
  • - nadzór nad urządzeniami kopiująco- drukującymi,
  • - zapewnienie ciągłego funkcjonowania urządzeń i oprogramowania,
  • - wykonywanie napraw u klientów,
  • - prowadzenie dokumentacji napraw,
  • - prowadzenie lokalnego magazynu części zamiennych,
  • - instalowanie oraz konfigurowanie nowych urządzeń,
  • - prowadzenie szkoleń dla pracowników klienta
Firma oferuje:
  • - umowę o pracę,
  • - gruntowny proces wdrożenia i bezcenne know-how,
  • - atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + prowizja zależna od wyników),
  • - niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.