pdf

Magazynier - kierowca

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLITERM-IZOL Sp. z o. o.

Firma Politerm-Izol działa na rynku od 30 lat. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa materiałów wentylacyjnych, izolacyjnych i systemów zamocowań. Od roku 2016 Politerm-Izol podejmuje intensywne działania w kierunku rozwoju działu produkcyjnego zajmującego się wytwarzaniem elementów instalacji wentylacyjnych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Magazynier - kierowca
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin ul. Przemysłowa 5b
Wymagania:
  • uprawnienia na operatora wózka widłowego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • rzetelność, sumienność i zaangażowanie.
Obowiązki:
  • prowadzenie magazynu - przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
  • rozładunek, załadunek, rozkład towaru,
  • dostarczanie towaru do klientów firmy.
Firma oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • jednozmianowy system pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu.
Sposób aplikowania: Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@politerm-izol.com.pl