pdf

informatyk programista

In Temporis Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej In Temporis jest spółką z o.o. powołaną w 1998 roku z kapitałem polskim i francuskim. Od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: informatyk programista
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Francja
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub magisterskie);
  • Znajomość języków programowania np.: JAVA/J2EE lub C#.NET lub C++ lub RIA;
  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji i programowaniu mile widziane;
  • Znajomość języka francuskiego (obowiązkowa);
  • Gotowość do wyjazdu do Francji.
Obowiązki:
  • Projektowanie aplikacji w danym języku programowania
Sposób aplikowania: CV ze zdjęciem i Listu Motywacyjnego w języku polskim i francuskim