pdf

stażysta w dziale PR

PPI – Polskie Portale Internetowe
PPI – Polskie Portale Internetowe z siedzibą w Warszawie, właściciel m.in. serwisu społecznościowego dla chrześcijan szukających znajomości, przyjaŸni i miłości poszukuje osób na stanowisko
Branża: Inne
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: stażysta w dziale PR
Wakatów:
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • determinacja w osiąganiu celów,
  • znajomość MS Office, Internet,
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, zdolności negocjacyjne,
  • kreatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
Obowiązki:
  • aktywne kreowanie wizerunku portali w Internecie,
  • tworzenie baz mailingowych,
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z wyznaczonymi grupami docelowymi.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i Listu motywacyjnego na adres rekrutacja@przeznaczeni.pl z dopiskiem staż PR. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2008 (włącznie). Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPI - Polskie Portale Internetowe, z siedzibą przy ul. Deotymy 41, 01-441 Warszawa, NIP 774 262 28 41, moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby rekrutacji zgodnie z przepisami Ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. (DZ. U. z 2002 r Nr. 101, poz. 926".