pdf

Starszy Programista

InterCadr Sp. z o.o.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Starszy Programista
Wakatów:
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku programisty
  • bardzo dobra znajomość technologii .NET, C++/C# oraz SQL
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne i samodzielność w działaniu
Obowiązki: Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za projektowanie i wdrażanie systemów IT, tworzenie i rozwijanie nowych funkcjonowalności, analizę problemów technicznych.
Sposób aplikowania: Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z Listem Motywacyjnym za pośrednictwem poniższego formularza aplikacyjnego: http://www.intercadr.pl/formularz.php.1925 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)