pdf

przedstawiciel handlowy

Sieć Hurtowni Elektrotechnicznych
Sieć Hurtowni Elektrotechnicznych ELEKTROTECHNIKA MORS Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko:
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: przedstawiciel handlowy
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (handlowiec, sprzedawca) przez okres min. 1 roku
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Obowiązki:
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im stosownych rozwiązań i produktów
  • rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • realizowanie planów i polityki handlowej firmy
  • ofertowanie
  • monitorowanie rynku
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość branży elektrotechnicznej
  • wykształcenie techniczne
Sposób aplikowania: Prosimy o przesyłanie aplikacji na podany ponizej adres. Nr tel. 0603-067-217 rekrutacja@mors.pl http://www.mors.pl Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".