pdf

specjalista ds. rozliczenia produkcji

Nordglass II Sp. z o. o.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista ds. rozliczenia produkcji
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • 1 rok stażu na podobnym stanowisku lub w controlingu
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • ISO9001:2000 oraz ISO14001 będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność negocjacji
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność, asertywność, dokładność
  • wysoka motywacja w osiąganiu celów
Obowiązki:
  • aktualizacja danych dotyczących produkcji
  • raportowanie: produkcji, stanów magazynowych, sprzedaży, SOP
  • fakturowanie
  • sprawozdawczość statystyczna
Sposób aplikowania: Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy wysyłać do dnia 11.07.2008 r. na adres: NordGlass II Sp z o.o. 75-211 Koszalin, ul. Bohaterów Warszawy 11, z dopiskiem “Dział Kadr i Płac” rekrutacja@nordglass.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".