pdf

kierownik obszaru sprzedaży ds. gastronomii

Kompania Piwowarska
Kompania Piwowarska poszukuje osoby na stanowisko:
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: kierownik obszaru sprzedaży ds. gastronomii
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania: Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem (motywowanie, coaching , planowanie pracy)
  • znajomości technik sprzedaży
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji
  • bardzo wysokich zdolności organizacyjnych
  • umiejętności planowania długookresowego
  • umiejętności tworzenia wizji rozwoju dla podległego obszaru
  • zaangażowania w realizacji celów
  • umiejętności właściwej oceny sytuacji oraz podejmowania trafnych decyzji
  • umiejętność analizy danych
  • samodzielności i skuteczność w działaniu
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kategorii B
Znajomość specyfiki kanału gastronomicznego będzie dodatkowym atutem
Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialną będzie za:
  • nadzorowanie sprzedaży produktów Kompanii Piwowarskiej w punktach sprzedaży gastronomicznej na powierzonym terenie
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji
  • zarządzanie budżetem i alokację środków
  • organizację pracy, motywowanie, coaching oraz nadzór nad podległym zespołem
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego zamieszczonego na stronie www.kp.pl/praca lub o przesłanie ofert zawierających numer referencyjny ASM/KOSP, list motywacyjny oraz CV wraz z poniższą klauzulą do 20 czerwca 2008 na adres: email: rekrutacja@kp.sabmiller.com z numerem ref. ASM/KOSP w temacie wiadomości. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompania Piwowarska S.A. z siedziba w Poznaniu, ul. Szwajcarska 11 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania”.