pdf

zastępca Kierownika Restauracji

Burger King
W związku z planowanym otwarciem nowej restauracji BURGER KING w Koszalinie, poszukujemy osoby na stanowisko:
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: zastępca Kierownika Restauracji
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • doświadczenie w kierowaniu ludŸmi i pracach zespołowych
  • wykształcenie wyższe lub wkrótce kończysz studia
  • dynamiczny/a, chcesz pracować w ruchu i w kontakcie z klientami
  • entuzjazm, pomysłowość i zdolności analityczne
  • motywacja do nauki i rozwoju na stanowisko Kierownika Restauracji
Obowiązki: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • asystowanie w codziennym zarządzaniu restauracją poprzez prowadzenie zmian,
  •  zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta,
  • rekrutację i szkolenia pracowników
  • kontrolę wybranych kategorii kosztowych.
Sposób aplikowania: praca@amrest.euDokumenty aplikacyjne wraz z zaznaczonym w temacie wiadomości numerem referencyjnym ZK–BK/Koszalin/05/08 prześlij na adres: