pdf

koordynatora planowania produkcji i realizacji zamówień

Grupa CB
Grupa CB to istniejąca od ponad 110 lat francuska firma rodzinna. Swoją działalność GCB rozpoczynała od wydobywania marmuru i kruszywa. Z biegiem lat, sukcesywnie rozszerzała swoją aktywność biznesową na kruszywa, beton towarowy, prefabrykaty, kamienie ozdobne, materiały ogniotrwałe. Grupa CB działa na kilkudziesięciu rynkach świata łącznie z Rosją i Chinami, pozwalając uzyskać obroty ponad 200 milionów euro. W przedsiębiorstwach Grupy CB pracuje ponad 1300 osób. W Polsce Grupa CB pojawiła się w 2006 roku. Centrala firmy mieści się w Toruniu
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Stanowisko: koordynatora planowania produkcji i realizacji zamówień
Wakatów:
Miejsce pracy: Toruń
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie budowlane,
  • praktyczna znajomość branży budowlanej (mile widziana prefabrykacja)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • mile widziane uprawnienia wykonawcze budowlane,
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki: Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie ścisła współpraca z działami: handlowym, projektowym i produkcyjnym; planowanie i koordynowanie realizacji zleceń, rozdzielanie produkcji na poszczególne zakłady produkcyjne, koordynowanie i rozdzielanie prac projektowych.
Sposób aplikowania: Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości (KRZ/06/08) prosimy przesyłać na adres: praca@grupacb.plProsimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)