pdf

inżynier procesu

BIURO DORADCZE
Naszym Klientem jest doskonale rozpoznawalny międzynarodowy koncern specjalizujący się w produkcji komponentów dla motoryzacji.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: inżynier procesu
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Płn. Wielkopolska
Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek: budowa maszyn, technologia maszyn, zarządzanie przemysłowe, maszyny robocze itp.)
  • znajomość nowoczesnych narzędzi wspomagających zarządzanie (SPC, PPAP, APQP, FMEA)
  • praktyczna znajomość technologii wytwarzania w obszarze budowy maszyn
  • umiejętność prowadzenia analiz wskaŸnikowych i podejmowania na ich podstawie decyzji
  • samodzielność,
  • determinacja i wysokie umiejętności organizacyjnych
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • zarządzanie wskazanymi procesami produkcyjnymi i wdrażanie nowych procesów
  • planowanie przebiegu i standaryzacji procesów oraz powiązań informacyjnych
  • prowadzenie analiz ilościowych i jakościowych procesu produkcji
  • inicjowanie projektów optymalizacyjnych w obszarze produkcji na podstawie obiektywnych danych
  • dodatkowo: koordynowanie pracy zespołu utrzymania ruchu
Sposób aplikowania: Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: hr@biurodoradcze.pl lub listownie, na adres: BIURO DORADCZE skrytka pocztowa nr 13 60-977 Poznań 49