doradca klienta linii biznesowej małe i średnie przedsiębiorstwa

Bank DnB NORD Polska
Bank DnB NORD Polska należy do Grupy Bankowej DnB NORD, utworzonej przez największy bank norweski DnB NOR i wiodący Bank niemiecki NORD/LB. Z aktywami na poziomie niemal 8 miliardów euro, DnB NORD to obecnie jeden z wiodących banków w Europie Północno - Wschodniej.
Bank DnB NORD Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Pierwotnie był bankiem obsługującym duże i średnie firmy. W listopadzie 2007 roku Bank DnB NORD Polska połączył się z działającym od 17 lat na polskim rynku Bankiem BISE S.A. Dzięki temu powstał silny, uniwersalny i wszechstronny Bank, którego celem jest wejście do czołowej "15" największych polskich banków.
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Stanowisko: doradca klienta linii biznesowej małe i średnie przedsiębiorstwa
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania: Firma oczekuje:
  • minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych skierowanych do klientów instytucjonalnych
  • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • znajomości produktów skierowanych do segmentu małych i średnich przedsiębiorstw mile widziana
  •  wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne)
  • prawa jazdy kat. B
Obowiązki: Aktywny udział w realizacji planów sprzedażowych oddziału, aktywne pozyskiwanie nowych klientów segmentu małych i średnich przedsiębiorstw oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji.
Sposób aplikowania: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@dnbnord.pl Prosimy o podanie w temacie maila: SME/Koszalin/pracujDo oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Bank DnB NORD Polska S.A. dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833)”. Oferty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.