pdf

Sprzedawca działu Prasa i Art. papiernicze

Empik
Empik - Emka
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Sprzedawca działu Prasa i Art. papiernicze
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania: Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:
  • zdolności i umiejętności plastyczne
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • nastawienie na realizację celów
  • wykształcenie minimum średnie
a ponadto są osobami:
  • dokładnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi
  • umiejącymi współpracować w zespole
  • z pozytywną energią
Obowiązki:
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
  • utrzymanie porządku na dziale
  • obsługa kasy fiskalnej
Sposób aplikowania: Warunkiem koniecznym analizy aplikacji jest poprawne wpisanie w tytule wiadomości sprzed/pap/05.08. Aplikacje prosimy przesyłać na adres: koszalinemka.rekrutacja@empik.comOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego. Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)