pdf

asystenci/ konsultanci do działów dytu, dor

Ernst & Young
Ernst & Young jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Jesteśmy największą firmą doradczą na polskim rynku. Zatrudniamy ponad tysiąc profesjonalnych doradców i audytorów. Œwiadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: asystenci/ konsultanci do działów dytu, dor
Wakatów:
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław
Wymagania:
  • Od kandydatów – absolwentów i studentów IV-V roku - oczekujemy:
  • zdolności analitycznych
  • dobrych wyników na studiach
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania
  •  gotowości do podróżowania
Obowiązki:
  • praca w zespołach projektowych u klientów w ramach danego działu
Sposób aplikowania: mail: rekrutacja@pl.ey.comZainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji www. ey.com/pl/kariera