pdf

konstruktor

Link Consulting
Od 1999 roku specjalizujemy się w profesjonalnym dobrze specjalistów. Oferujemy szeroki pakiet usług z zakresu doradztwa personalnego.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: konstruktor
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Œląsk, Poszukujemy Osób Z Całej Polski.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn lub inne pokrewne), mile widziani absolwenci oraz studenci ostatniego roku wymienionych kierunków.
  • Czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość oprogramowania do modelowania i obliczeń inżynierskich
  • Znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów i konstrukcji oraz obliczeń z wykorzystaniem metod numerycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć do ciągłej nauki i rozwoju zawodowego.
  • Poszukujemy absolwentów oraz studentów ostatnich lat (4, 5 rok) kierunków mechanicznych z uczelni w całej Polsce.
Obowiązki:
  • Tworzenie modeli obliczeniowych MES
  • Analizy wytrzymałościowe, modelowanie zagadnień wymiany ciepła
  • Analiza i ocena uzyskanych wyników oraz tworzenie ich prezentacji
  • Udział w Critical Design Reviev oraz spotkania z klientami
  • Raportowanie przełożonym i konsultacje uzyskanych wyników z klientami
Sposób aplikowania: CV, list motywacyjny wysłać na adres firmy