pdf

konsultant techniczny ds. oprogramowania

Integra Info Centrum
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: konsultant techniczny ds. oprogramowania
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows 98/ME/2k/XP/Vista,
  • Doświadczenie dot. oprogramowania MS Office (Power Point, Excel, Word,), Adobe Acrobat,
  • Studenci kierunków informatycznych (głównie IV i V roku)
  • Komunikatywność, dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
Mile widziane:
  • Doświadczenie dot. oprogramowania do obsługi firm obsługa sprzedaży, magazynu, finansów m.in Subiekt, CDN OPT!MA, Symfonia, DGCS, Wapro
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie dot. Katalogów części oraz systemów serwisowych typu TecDoc, ESI Tronic, Autodata, Vivid
  • Dobra znajomość języka niemieckiego ew. angielskiego
  • Kreatywność, odpowiedzialność, pomysłowość i sumienność
  • Prawo jazdy kat. b
Obowiązki:
  • Konsultacje telefoniczne z klientami dot. oprogramowania Integra 5.x oraz systemów platformy IMS 7.x
  • Wsparcie techniczne dot. Elektronicznych katalogów części oraz systemów zamówieniowych online
  • Pomoc techniczna realizowana poprzez zdalny pulpit
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących baz danych
  • Angaż dotyczący szkoleń technicznych i wdrożeń oprogramowania
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania
Sposób aplikowania: praca@integra.info.plCV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny wysłać na adres firmy