pdf

programista

BRE Bank SA
BRE Bank SA to czołowa instytucja finansowa w Polsce pod względem posiadanego kapitału, rozmiarów działalności, tempa rozwoju, różnorodności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu technologii bankowej. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw i jest jednym z głównych banków inwestycyjnych w Polsce
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista
Wakatów:
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu C++, obiektowość, templates,
  • znajomość i praktyka w programowania w środowisku .NET
  • znajomość SQL i zagadnień bazodanowych,
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne (ostatnie lata studiów),
Wymagania dodatkowe:
  • samodzielność i dyspozycyjność,
  • motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność.
  • atutem będzie wiedza biznesowa w zakresie bankowości inwestycyjnej
Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pisanie programów: (preferowane: C++, środowisko.NET, technologie internetowe, SQL),
  • uzgadnianie wymagań i dokumentacji projektowej,
  • sporządzanie dokumentacji wykonanych prac,
  • przygotowywanie testów i udział w testach.
Sposób aplikowania: ServicePoint-REKRUTACJA@brebank.pl z nr SP08_PRO w temacie mailaCV, List motywacyjny wysłać na adres firmy