pdf

site/setting out engineer

CarmichaelUK
Naszym celem jest współpraca z najlepszymi ludŸmi w branży, którym oferujemy kontrakty zarówno krótko- jak i długoterminowe. Wszystkim naszym pracownikom oferujemy: • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie • uczciwe i obiektywne podejście • szybki start oraz prestiżowe projekty Obecnie zatrudniamy wielu Polaków, którzy pracują przy następujących projektach budowlanych: Igrzyska Olimpijskie 2012 Stratford, Lotnisko Heathrow, rozbudowa Canary Wharf i budowa wielopoziomowych wzmacnianych stalą konstrukcji betonowych.
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: site/setting out engineer
Wakatów:
Miejsce pracy: Londyn
Wymagania:
  • Previous site experience in water related schemes, RC works, earthworks, pipelines and general civil works (desirable)
  • Knowledge of QA and healthy and safety responsibilities
Obowiązki:
  • Providing line and level for earthworks and pipeline installations
  • Setting out for the construction of reinforced concrete structures
  • Supervising contractors
  • Managing on-site QA, Health and Safety and project delivery
  • Record keeping and reporting
Sposób aplikowania: WEJDZ NA NASZ¥ STRONĘ INTERNETOW¥ WWW.CARMICHAELUK.COM LUB WYŒLIJ SWOJE CV ( W JĘZYKU ANGIELSKIM ) NA ADRES: polish@carmichaeluk.com