pdf

graduate civil engineers

CarmichaelUK
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CARMICHAELUK? Naszym celem jest współpraca z najlepszymi ludŸmi w branży, którym oferujemy kontrakty zarówno krótko- jak i długoterminowe. Wszystkim naszym pracownikom oferujemy: • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie • uczciwe i obiektywne podejście • szybki start oraz prestiżowe projekty Obecnie zatrudniamy wielu Polaków, którzy pracują przy następujących projektach budowlanych: Igrzyska Olimpijskie 2012 Stratford, Lotnisko Heathrow, rozbudowa Canary Wharf i budowa wielopoziomowych wzmacnianych stalą konstrukcji betonowych. Nasi Polscy pracownicy cieszą się wielkim uznaniem wśród naszych klientów, dlatego chcielibyśmy abyś również i Ty skontaktował się z nami.
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: graduate civil engineers
Wakatów:
Miejsce pracy: Londyn
Wymagania:
  • A degree of diploma in civil engineering
  • Exposure to M&E engineering (desirable)
  • Experience with water related projects and/or pipelines Excellent career progression is on offer, as well as a competitive rate of pay and exposure to a diverse range of projects.
Obowiązki:
  • Major international contractor seeks graduate Civil Engineer for a contract position in South London. Reporting to the Site Agent, this position requires a strong graduate engineer to manage and oversee a section of works through full phase development.
  • The projects will be varied and will include a broad range of activities which give huge scope to develop skills and experience in civil engineering.
Sposób aplikowania: WEJDZ NA NASZ¥ STRONĘ INTERNETOW¥ WWW.CARMICHAELUK.COM LUB WYŒLIJ SWOJE CV ( W JĘZYKU ANGIELSKIM ) NA ADRES: polish@carmichaeluk.com