pdf

inżynier budowy

ALLCON S.A.
Generalne wykonawstwo i generalne realizatorstwo inwestycji. Realizacja usług w charakterze Generalnego Wykonawcy oraz Generalnego Realizatora Inwestycji w zakresie: - obiektów biurowych oraz handlowo-usługowych - obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłowych - obiektów bankowych oraz hotelowych - obiektów służby zdrowia oraz mieszkalnych - adaptacji i modernizacji obiektów istniejących
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: inżynier budowy
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Trójmiasto / Region Pomorski
Wymagania:
  • Wewnętrzna motywacja do budowania własnej kariery w wykonawstwie budowlanym.
  • Otwartość na zdobywanie praktycznych umiejętności.
  • Asertywny, mocny charakter i dobry stan zdrowia.
  • Biegłość w używaniu podstawowych aplikacji biurowych (MsOffice).
  • Podstawy znajomości MsProject.
  • Chęć do pracy w zespole i nadzorowania pracy innych osób.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
Obowiązki:
  • Praca na budowie w charakterze podstawowego nadzoru budowlanego.
  • Nadzorowanie pracy brygad własnych i podwykonawców.
  • Przyjmowanie i dystrybucja dokumentacji projektowej.
  • Prowadzenie zapisów związanych z funkcjonowaniem biura budowy.
Sposób aplikowania: W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres firmy