pdf

programista php

Czajawebhosting
Firma Czajawebhosting współpracująca z amerykańską firmą tworzącą zaawansowane aplikacje internetowe/intranetowe na indywidualne zamówienia klienta, poszukuje pracownika na stanowisko PROGRAMISTA PHP. Do zakresu obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie realizacja aplikacji internetowych/intranetowych współpracujących z relacyjnymi bazami danych.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista php
Wakatów: 3
Miejsce pracy: Praca Zdalna
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość PHP
  •  bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, CSS, HTML/XHTML
  •  znajomość Ajax, znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • znajomość j.angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Dodatkowo mile widziane będą: znajomość MVC framework takich jak : CodeIgniter, Ruby on Rails, Symfonia znajomość XML oraz Web Services (SOAP)
Obowiązki:
  • Do zakresu obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie realizacja aplikacji internetowych/intranetowych współpracujących z relacyjnymi bazami danych.
Sposób aplikowania: praca@czajawebhosting.info wpisując w temacie listu " Programista PHP". W zgłoszeniach prosimy o zawarcie i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czajawebhosting moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)."CV ze zdjęciem, list motywacyjny wysłać na adres firmy