pdf

młodszy inżynier ds. rozwoju

Biuro doradcze
Specjalizujemy się w rekrutacji personelu na stanowiska inżynierskie i menedżerskie dla wielu renomowanych firm, głównie z branży technicznej
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: młodszy inżynier ds. rozwoju
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Poznań
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (absolwenci i studenci ostatnich lat; mile widziana specjalność: automatyka przemysłowa, elektronika, informatyka itp.)
  • teoretyczna znajomość wymagań normatywnych stawianych instalacjom sterowania ruchem kolejowym (SRK), energetycznym lub teletechnicznym
  •  twórcze podejście do rozwiązywania problemów projektowych
  • obsługa komputera oraz znajomość podstaw aplikacji typu CAD
  •  łatwość w przyswajaniu wiedzy i chęć rozwoju zawodowego
  •  dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
Obowiązki:
  •  projektowanie funkcjonalne supernowoczesnych instalacji, urządzeń i systemów w zakresie sterowania ruchem kolejowym (SRK)
  • działalność badawczo-rozwojowa
Sposób aplikowania: CV, List motywacyjny wysłać na adres firmy