pdf

administrator aplikacji biznesowej

Hewlett-Packard
Hewlett-Packard jest jednym z największych na świecie dostawców produktów, rozwiązań i usług z zakresu nowych technologii dla użytkowników indywidualnych, korporacyjnych, a także instytucji publicznych i firm prywatnych.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: administrator aplikacji biznesowej
Wakatów:
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • Licencjat lub studia wyższe magisterskie o profilu informatyka, systemy informatyczne, elektrotechnika lub pokrewne.
  • Doświadczenie we wdrażaniu i/lub utrzymywaniu aplikacji.
  • Mile widziane doświadczenie programistyczne.
  • Znajomość technologii aplikacji w architekturze trójwarstwowej (J2EE, BEA WebLogic).
  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle.
  • Znajomość języka PL/SQL.
  • Znajomość zagadnień związanych ze strojeniem baz danych (database tuning).
  • Umiejętność zarządzania systemami monitorowania baz danych.
  • Znajomość środowisk UNIX.
  • Bardzo dobre zdolności interpersonale
  • Łatwość komunikacji i współpracy w grupie
  • Dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Obowiązki:
  • Administracja środowiskami dużej aplikacji biznesowej.
  • Implementacja zmian aplikacji na produkcji poprzedzona wcześniejszą ich analizą i weryfikacją na środowisku testowym.
  • Monitorowanie i analiza pracy aplikacji w środowisku produkcyjnym.
Sposób aplikowania: Jeśli spełniasz powyższe wymagania umieść swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim na stronie www.hp.com/go/jobs pod numerem referencyjnym 143378 z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz 883).CV, List motywacyjny w języku angielskim wysłać na adres firmy