pdf

asystentka dyrektora regionalnego (umowa na zastępstwo)

SKOK im. F. Stefczyka
Jesteśmy największą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową w Polsce istniejącą od 1993 r.
Branża: Inne
Stanowisko: asystentka dyrektora regionalnego (umowa na zastępstwo)
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • Biegłej znajomości programów Ms Office
  • Komunikatywności, umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dokładności i skrupulatności
  • Operatywności i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w stresie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Obowiązki:
  • Zadaniem tej osoby będzie organizacja pracy biura, prowadzenie kalendarza spotkań, koordynowanie spraw na poszczególnych szczeblach struktury organizacyjnej, troska o prawidłowy obieg dokumentów.
Sposób aplikowania: z numerem Ref. AS/KOSZ/09CV ze zdjęciem, list motywacyjny wysłać na adres firmy