pdf

młodszy projektant

Clothos sp. z o.o. w organizacji
Clothos Sp. Z o.o. w organizacji jest firmą konsultingowo-doradczą świadczącą usługi w zakresie infrastruktury drogowej. Głównym udziałowcem Clothos Sp. z o.o. jest Clothos SL, hiszpańska firma konsultingowo-świadcząca usługi z zakresu inżynierii lądowej, architektury i ochrony środowiska istniejąca od 1991 roku.
Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: młodszy projektant
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • Magister inżynier drogownictwa,
  •  mile widziane, acz niekonieczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia projektowe nie wymagane,
  •  znajomość aplikacji informatycznych używanych do projektowania (Autocad, etc.) i kosztorysowania oraz aplikacji biurowych.
  • Niezbędna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego
Obowiązki:
  • Do obowiązków młodszego projektanta będzie należało wykonywanie projektów, opracowań, etc. w zależności od potrzeb.
  • Ponadto przy pomocy pracownika administracyjnego młodszy projektant będzie przygotowywał oferty do wybranych przetargów (część techniczna).
Sposób aplikowania: CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim wysłać na adres firmy