incident manager engineering Data Exchange (Support of Data Exchange Manager (DXM) in Europe)

Robert Bosch Sp. z o.o.
Branża: Inne
Stanowisko: incident manager engineering Data Exchange (Support of Data Exchange Manager (DXM) in Europe)
Wakatów:
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania: Konieczne:
  • kilka lat doświadczenia w pracy z systemami CAD data exchange (ENGDAT, ODTP i GALIA)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie we wspieraniu użytkowników
  • podstawowa wiedza na temat UNIXorientacja na klienta
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • samodzielny i ustrukturyzowany sposób pracy
  • inicjatywa i dokładność
 Mile widziane:
  • wiedza na temat IT-Service-Management zgodnie z ITIL
  • podstawowa wiedza na temat procesów w dziedzinach inżynierii
  • zainteresowanie zagadnieniami inżynieryjnymi
  • procesowe myślenie
Obowiązki:
  • osoba kontaktowa dla partnerów zewnętrznych w przypadku problemów z aplikacjami DXM
  • wsparcie użytkowników DXM (wsparcie drugiego stopnia, zapotrzebowania serwisowe)
  • przetwarzanie zamówień portalowych OEM od pojedynczych dywizji DXM hotline
  • kontrolowanie pracy, rozwiązań i pojawiających się problemów
  • naprawa błędów konfiguracyjnych
  • zapewnienie dostępności aplikacji
  • kontakt z wsparciem trzeciego stopnia w Niemczech (eskalowanie, przekazywanie problemów)
  • współpraca z odpowiedzialnymi osobami w strefach czasowych Ameryk i Azja-Pacyfik
  • Baza rozwiązań:
  • tworzenie zawartości i administrowanie bazą rozwiązań (FAQs, HowTo, dokumentacja instalacyjna)
  • Monitoring:
  • monitoring wyników i aplikacji (eskalacja, ocena)
  • monitorowanie i raportowanie KPI (Key-Process-Indicators) do Incident Managera
  • Testy, dostosowania:
  • testowanie nowego oprogramowania
  • dostosowywanie standardowych instalacji zgodnie z wymaganiami regionalnymi dla Europy
Sposób aplikowania: rekrutacja@bosch.comCV, List motywacyjny wysłać na adres firmy