pdf

inżynier energoelektronik

C&T Elmech sp. z o.o.
C&T elmech jest polskim producentem energoelektroniki dla zastosowań przemysłowych.Działamy w obszarze generowania i przetwarzania energii oraz jej dystrybucji: -kondycjonowanie energii- Filtry Aktywne Wyższych Harmonicznych Prądu - Xinus - przetwarzanie energii- prostowniki AC/DC, falowniki AC/AC, DC/AC. Projektujemy i produkujemy aplikacje oparte na własnych rozwiązaniach w zakresie mocy od kW do MW.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: inżynier energoelektronik
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.
  • Znajomość konstruowania urządzeń energoelektronicznych w technologii IGBT.
  • Praktyczna znajomość sterowników DSP.
  • Kreatywność, samodzielność, sumienność,
  • umiejętność działania pod presją czasu.
Obowiązki:
  • Odpowiedzialny za realizację projektów R&D związanych z projektowaniem i programowaniem urządzeń produkowanych przez naszą firmę.
Sposób aplikowania: Firma Elmech ma swoja siedzibę w Pruszczu Gdańskim oddalonym 10km od centrum Gdańska i jest on jednym z miast należących do dynamicznie rozwijającej się metropolii trójmiejskiej. Atrakcyjne położenie-Metropolia Trójmiejska nad Zatoką Gdańską daje wspaniałe możliwości do uprawiania sportów wodnych zaś tysiącletnia historia miasta Gdańska czynią z niego centrum kulturalne Pomorza. Jest to dobre miejsce do zamieszkania, rozwoju i pracy.CV, List motywacyjny wysłać na adres firmy