Firma Kospel S.A., koszalińskie przedsiębiorstwo założone w 1990 roku, które w ciągu 28 lat istnienia na rynku, z małego garażu przeobraziło się w lidera branży techniki grzewczej i zatrudnia obecnie ponad 450 pracowników w 4 zakładach produkcyjnych w regionie.

Produkty firmy to głównie elektryczne podgrzewacze wody, zasobniki i wymienniki c.w.u., pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz elektryczne kotły c.o. Produkty przedsiębiorstwa są znane i doceniane w 57 krajach świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Kospel jest laureatem wielu nagród w tym srebrnego denara w ostatniej edycji konkursu „Koszalińskie Denary – Nagroda Gospodarcza Roku”, w którym specjaliści oceniali m.in. jakość i innowacyjność produktów, systemy zarządzania zasobami ludzkimi oraz podejście do koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasza firma oferuje m.in. praktyki dla uczniów szkół zawodowych oraz studentów chcących zdobywać cenne doświadczenie zawodowe, a w szczególności kierunków takich jaki mechanika i budowa maszyn, odnawialne źródła energii czy elektromechanika. Doświadczeni specjaliści również znajdą swoje miejsce w naszym zespole. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na www.kospel.pl/praca.

 

Kospel S.A.
ul. Olchowa 1
75-136 Koszalin
Tel. (094) 346 38 08
e-mail: info@kospel.pl
www.kospel.pl