Oferty pracy

Instruktor programowania

Instytut Rozwoju Zrównoważonego

IRZ istnieje od 10 lat, a od 5 lat prowadzi Europejską Szkołę Informatyki, która specjalizuje się nauczaniu programowania komputerowego dzieci i młodzieży. Nauka odbywa się popołudniami, w formie odpłatnych zajęć pozalekcyjnych, w grupach 6-10 osobowych. Z młodszymi uczniami przerabiamy Scratcha, a ze starszymi C++.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Instruktor programowania
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin, ul. Wyspiańskiego 12/1a, www.esikoszalin.pl
Wymagania:
  • Student/ka informatyki, ze znajomością programowania komputerowego i umiejętnością przekazywania swojej wiedzy
Obowiązki:
  • Prowadzenie zajęć programowania komputerowego - min. 2 godz. a max. 16 godz. (lekcyjnych) tygodniowo
  • Ciekawa i bardzo kreatywna praca, pozwalająca na bieżąco rozwijać się zawodowo i weryfikować swoją wiedzę,
  • Oferujemy 40 zł. brutto na godzinę, płatne w cyklach miesięcznych,
  • Podstawa zatrudnienia - umowa zlecenie.
Sposób aplikowania: Proszę o kontakt mailowy (CV) na adres: irzkoszalin@gmail.com