Oferty pracy

Spawacz MAG / TIG

Astrus Place Zabaw

Astrus Place Zabaw to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku producentów placów zabaw. Od 2007 roku prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń zabawowych na terenie całej Polski. Zajmujemy się realizacją placów zabaw zarówno dla instytucji publicznych, jak i osób prywatnych na rynki polskie oraz zagraniczne.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Spawacz MAG / TIG
Wakatów: 3
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • aktualne uprawnienia spawalnicze na co najmniej jedną z metod 135 lub 141
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
  • znajomość rysunku technicznego
Obowiązki:
  • spawanie w procesie produkcyjnym: elementów konstrukcji stalowych (place zabaw
  • stosowanie i przestrzeganie norm jakości
  • praca z rysunkiem technicznym
Firma oferuje:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników w pracy
Sposób aplikowania: CV proszę przesyłać na maila kadry@astrus.pl