Oferty pracy

Montażysta urządzeń na place zabaw - praca na hali lub na wyjazdach

Astrus Place Zabaw

Astrus Place Zabaw to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku producentów placów zabaw. Od 2007 roku prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń zabawowych na terenie całej Polski. Zajmujemy się realizacją placów zabaw zarówno dla instytucji publicznych, jak i osób prywatnych na rynki polskie oraz zagraniczne.

Branża: Inne
Stanowisko: Montażysta urządzeń na place zabaw - praca na hali lub na wyjazdach
Wakatów: 1
Miejsce pracy: praca na hali produkcyjnej lub w delegacji
Wymagania:
  • mile widziane prawo jazdy
Obowiązki:
  • praca na hali produkcyjnej przy wstępnym montażu elementów
  • pakowanie wysyłek zagranicznych realizacja montażu u klienta
  • delegacje nawet 5-dniowe
  • załadunek samochodu przed wyjazdem wg zamówienia
  • przygotowanie gruntu pod budowę placu zabaw
  • montaż urządzeń zabawowych łącznie z osadzeniem w gruncie
  • praca stała na umowę o pracę lub praca sezonowa od zaraz do października
Sposób aplikowania: CV proszę przesyłać na maila: kadry@astrus.pl