Oferty pracy

Specjalista w Dziale Kontroli Jakości

Polarica Sp. z o. o.

Firma zajmująca się produkcja i pakowaniem wysokiej jakości owoców mrożonych.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista w Dziale Kontroli Jakości
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Niemierzyno 3 A
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie związanym z jakością i bezpieczeństwem żywności,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją jakościową w języku angielskim,
  • obsługa pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego.
Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej wymaganej przez klienta i kontakt z klientem w jej zakresie,
  • praca z portalami informacyjnymi klientów, uzupełnianie danych, monitorowanie przekazanej informacji i jej aktualizacja,
  • aktualizacja dokumentacji i kontrola realizacji wymagań systemu jakości w firmie,
  • raportowanie stwierdzonych niezgodności oraz statusu realizacji działań naprawczych i zapobiegawczych,
  • uczestnictwo w procesie audytów wewnętrznych,
  • organizacja badań produktów w laboratorium zewnętrznym, interpretacja wyników badań,
  • ocena dokumentów jakościowych i wyników badań dostawców,
  • zbieranie, analiza i raportowanie danych jakościowych, przygotowywanie raportów jakościowych,
  • zastępowanie pracowników i pomoc w pracy laboratorium zakładowego.
Firma oferuje:
  • Umowa na zastępstwo około 18 miesięcy,
  • Praca jednozmianowa,
  • Wynagrodzenie 4200 PLN brutto.
Sposób aplikowania: kontakt mailowy: agnieszka.zamiatowska@polarica.com