Oferty pracy

elektrycy, elektromonterzy

Zakład Usług Technicznych BARIBAL Tomasz Wieczorek

działamy od 2009 na rynku kołobrzeskim, wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne, elektroniczne, teletechniczne na dużych obiektach (w większości osiedla mieszkaniowe, apartamentowce), lokalach usługowych

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: elektrycy, elektromonterzy
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Wymagania:
  • wykształcenie z zawodzie elektryk, elektromonter
  • nie jest wymagane, doświadczenie mile widziane
Obowiązki:

wszelkie prace przygotowawcze związane z układaniem instalacji elektrycznych, bruzdowanie, wiercenie, osadzanie puszek na gniazda i punkty świetlne, wszelkie prace związane z zakładaniem rozdzielnic

praca w Kołobrzegu, w dni robocze w godz. 7-15 w doświadczonym 10-osobowym zespole, ubrania robocze, umowa o pracę, dla osób bez dośw. miesięcznie na początek 2200 PLN netto, dla osób z dośw. płaca adekwatna do umiejętności i wydajności

Sposób aplikowania: CV na adres emial: izakrawczenko@o2.pl