Oferty pracy

Automatyk/ Robotyk

Grupa Profas Sp. z o.o.

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla szczególnie w branży Industry & Buildings. Obecnie dla firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na st. Automatyka/ Robotyka.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Automatyk/ Robotyk
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka lub pokrewne);
  •  Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych;
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC:
Obowiązki:
  • Projektowanie systemów automatyki sterowania;
  • Projektowanie robotów Fanuc;
  • Programowanie robotów oraz sterowników B&R;
  • Monitorowanie i diagnostyka pracy robotów;
  • Wdrażanie ulepszeń a aktualnie stosowanych rozwiązaniach przemysłowych;
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Wsparcie dot. dojazdów (paliwo) w przypadku osób z dalszych okolic;
Sposób aplikowania: CV na adres: m.nowakowska@profas.com.pl