Oferty pracy

Konstruktor/ Mechanik

Grupa Profas Sp. z o.o.

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla szczególnie w branży Industry & Buildings. Obecnie dla firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na st. Konstruktora.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Konstruktor/ Mechanik
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora/ projektanta w branży maszynowej;
  • Umiejętność obsługi programu Solid Edge lub pokrewnego (np. Solid Works);
  • Mile widziana znajomość dyrektywy maszynowej;
Obowiązki:
  • - Projektowanie przyrządów i stanowisk zrobotyzowanych w programach Solid Edge i Roboguide;
  • Projektowanie pozycjonerów 1,2 i 3 osiowych oraz pozycjonerów liniowych (torowisk) pod roboty;
  • Projektowanie słupowysięgników z 3 dodatkowymi osiami;
  • Symulacja pracy stanowiska/przyrządu/urządzenia w programie Solid Edge ST8 i Roboguide;
  • Programowanie robotów FANUC;
  • Weryfikacja i opracowywanie ofert pod kątem technicznym;
Firma oferuje:
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  •  Elastyczne godziny pracy;
  • Wsparcie dot. dojazdów w przypadku osób z dalszych okolic;
Sposób aplikowania: CV na adres: m.nowakowska@profas.com.pl