Oferty pracy

Starszy Specjalista Technolog ds. Osprzętu Kablowego

Radpol S.A

Radpol to znany na rynku polskim i europejskim producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla sektora energetyki, ciepłownictwa oraz infrastruktury gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej z pięcioma zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w Polsce.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Stanowisko: Starszy Specjalista Technolog ds. Osprzętu Kablowego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Człuchów
Wymagania:
  • Wykształcenie o profilu elektrycznym,
  • Uprawnienia SEP- Eksploatacja Urządzeń, Instalacji i Sieci minimum na stanowisku eksploatacji o napięciu znamionowym powyżej 1 kv, -Znajomość zagadnień z zakresu elektro-energetyki,
  • Znajomość i umiejętność obsługi systemu Windows, pakietu Office, oprogramowania Auto-Cad,
  • Znajomość zasad normowania procesów pracy, -Samodzielność, -Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji,
Obowiązki:
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej oraz normalizacyjnej dla produkowanych w fabryce wyrobów dla branży energetycznej,
  • Wykonywanie prób i testów surowców, półproduktów, materiałów pomocniczych i wyrobów gotowych,
  • Przygotowywanie danych do wyceny nowych wyrobów,
  • Udział w zlecaniu badań w celu uzyskania atestów i certyfikatów na wyroby Spółki,
  • Udział w projektach rozwojowych,
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań, -Bogaty pakiet socjalny,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Angielski na koszt pracodawcy,
  • Dofinansowanie studiów, -Szkolenia zawodowe
Sposób aplikowania: Proszę przesyłać Cv na adres: rekrutacja@radpol.com,pl z podaniem w tytule nazwę stanowiska.