Oferty pracy

Inżynier Projektant

VISCON GROUP POLAND SP. Z O.O.
02 viscon group poland

Viscon Group Poland sp. z o.o. jest polskim oddziałem Grupy Viscon dostarczającej linie technologiczne dla sektorów ogrodnictwa, drobiu oraz producentów żywności. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki na całym świecie od ponad 50 lat. http://www.viscongroup.pl

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Projektant
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:
  •  Wykształcenie wyższe mechaniczne
  • Znajomość Autocad oraz programów do projektowanie 3D
  • Soildworks, Inventor
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku inżynierskim np. projektanta maszyn, technologa
  • Preferowani kandydaci z obszaru województwa Pomorskiego (Słupsk, Lębork, Bytów, Koszalin, Gdańsk, Gdynia i okolice)
Obowiązki:
  •  Projektowanie i modelowanie linii produkcyjnych w programie 3D
  • Udoskonalanie i optymalizacja produkowanych urządzeń
  • Czynny nadzór nad budową maszyn i linii technologicznych
  • Czynne wsparcie dostawców oraz pracowników technicznych budujących maszyny
  • Praca w siedzibie firmy w Holandii. Możliwość kontynuacji pracy w polskim oddziale w Słupsku
  •  Możliwość rozwoju w firmie działającej w międzynarodowym środowisku
  •  Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze
Sposób aplikowania: na adres mailowy: rekrutacja @viscon.eu z dopiskiem: "IN PRT_PLTK"