Oferty pracy

Inżynier Generalny

ALTEN Polska

Firma ALTEN została założona w 1988 roku we Francji przez trzech absolwentów studiów inżynieryjnych. Dziś to aż 28 000 specjalistów pracujących w ponad 20 krajach na całym świecie. Realizujemy ambitne projekty z zakresu Inżynierii i IT dla branż takich jak Finanse, Automotive, Aerospace, Telekomunikacja, Elektronika, Medycyna, Energetyka, Obronność, Przemysł kolejowy i morski. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna w oddziałach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Generalny
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Świebodzice/Skandynawia/Kanada/Rejon Morza Czarnego
Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne:

  • automatyka,
  • elektronika lub elektrotechnika

  • - Uprawnienia SEP 1kV
  • - Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • - Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej
  • - Doświadczenie w obszarach systemów DCS, automatyki zabezpieczeniowej, systemów automatyki będą dodatkowym atutem
  • - Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – delegacje zagraniczne
Obowiązki:

Opis stanowiska:

Poszukujemy specjalisty który będzie wspierać zespoły odpowiedzialne za konfigurację, uruchamianie, testowanie systemów automatyki/zabezpieczeń w obszarze energetyki.

Praca w siedzibie firmy (woj. Dolnośląskie) oraz w siedzibie klienta na terenie Polski oraz za granicą – Europa Wschodnia, Skandynawia.

Zapewniamy szkolenia wdrożeniowe przygotowujące do pracy.

Główne zadania

Osoba na tym stanowisku zostanie wdrożona w pracę zespołów odpowiedzialnych za konfigurację, uruchamianie i testowanie systemów automatyki w obszarze energetyki.

W oparciu o kompetencje otrzyma też szansę wybrania ścieżki rozwoju. Stanowisko inżyniera generalnego wiąże się z częstymi wyjazdami do placówek na terenie Polski i za granicą.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • - Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • - Atrakcyjne wynagrodzenie
  • - Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • - Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • - Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • - Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!
Sposób aplikowania: http://www.altenpolska.pl/2018/06/05/inzynier-generalny/