Oferty pracy

Asystent/ka ds zakupów

DAJAR Sp. z o.o.
Dajar logo black

Firma handlowa - handel hurtowy

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Asystent/ka ds zakupów
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Dajar sp. z o.o. w Koszalinie ul. Połtawska 6
Wymagania:
  • znajomości MS OFFICE (w szczególności Excela),
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • umiejętności analitycznych,
  • komunikatywności i łatwości w budowaniu relacji z klientem.
Obowiązki:
  • logistyka (organizacja transportu oraz zapewnienie terminowego i prawidłowego przepływu dokumentów),
  • wprowadzenie danych do bazy produktów,
  • dbanie o terminową realizację powierzonych projektów,
  • sporządzanie raportów i zestawień,
  • sporządzanie zapytań ofertowych,
  • analiza i porównywanie ofert.
Firma oferuje:
  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Sposób aplikowania: CV na maila: rekrutacja@dajar.pl