Oferty pracy

1

MOTA ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku. Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: 1
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Mieszkowice (zachodniopomorskie)
Wymagania:

Wykształcenie inżynierskie budowlane, specjalność infrastruktura Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta (branża kolejowa) lub projektanta Minimum 1 rok doświadczenia w pracy robotach kolejowych lub w utrzymaniu Biegłość w czytaniu dokumentacji projektowej, Umiejętność rozwiązywania technicznych problemów, Umiejętność współpracy (podwykonawcy, biuro projektowe, zamawiający) Dobra organizacja pracy własnej, Mobilność Uprawnienia projektowe w branży kolejowej – mile widziane

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole biura technicznego budowy, odpowiadać będzie za: Współpracę z biurami projektowymi i jednostką certyfikującą, Obsługę korespondencji Weryfikację dokumentacji projektowej Tworzenie rekomendacji do rozwiązań technicznych i projektowych Raportowanie

Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pracę w wielokulturowym środowisku Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)

Sposób aplikowania: Zgłoszenie prosimy wysyłac poprzez formularz aplikacyjny: https://mota-engil.elevato.net/pl/inzynier-budowy-branza-kolejowa-biuro-techniczne,ja,483