Jako spółka i4B czyli “Innovation for business” istniejemy od 2012 r., jako team pracujący razem – od 2005 roku. Wszystko zaczęło się w kwietniu 2005 roku, kiedy otrzymaliśmy propozycję utworzenia kilkuosobowej drużyny programistów i analityków działającej na zlecenie firmy produkcyjnej z branży automotive. Zlecony projekt został wdrożony i okazał się dużym sukcesem. Ostatecznie zaowocował nawiązaniem długofalowej współpracy z zamawiającym.

W chwili obecnej nasz team rozrósł się do blisko 20 osób, a realizacja zleceń poszerzyła się o kilka różnych, międzynarodowych podmiotów, z którymi współpracujemy na stałe. Naszym głównym partnerem jest jedna z największych firm na świecie działających w handlu częściami samochodowymi. Wykorzystując metodologię SCRUM działamy we współpracy z innymi zespołami programistycznymi rozproszonymi w kilku krajach (SAF).

Tworzymy wszelkiego rodzaju systemy dopasowane do potrzeb naszych klientów. Aby utrzymać najwyższą jakość usług, wciąż podnosimy kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach, warsztatach.

Jeśli chcesz dołączyć do sympatycznego i ambitnego zespołu pracującego przy międzynarodowych projektach, to i4B jest dla ciebie! Aplikuj na: kariera@i4b.pl

i4B Sp. z o.o.

ul. Biskupa Czesława Domina 12

75-065 Koszalin

 

www.i4b.pl

e-mail: office@i4b.pl

fb.com/i4b.Polska

linkedin.com/company/i4b-innovation-for-business/