POC Partners to belgijska firma, działająca na rynku nieruchomości od ponad 25 lat. Specjalizuje się tworzeniu kompleksowych nadmorskich inwestycji - od apartamentowców mieszkalnych przez budynki biurowe do przybrzeżnych przestrzeni handlowo-rekreacyjnych. Firma zasłynęła inwestycjami w Knokke nad Morzem Północnym, które zmieniły charakter tej miejscowości z małego letniska na najmodniejszy kurort Belgii.

 W Polsce POC Partners związał się z Darłowem. To tu powstaje Marina Royale - projekt, na który finalnie złożą się trzy apartamentowce, zlokalizowane na nabrzeżu awanportu. W planach są także imponujące inwestycje we wschodniej część Darłówka.

 Zespół POC Partners składa się z renomowanych belgijskich inwestorów, którzy łączą swoje doświadczenie i wiedzę w celu świadczenia profesjonalnych, specjalistycznych usług nie tylko budowania, ale również zarządzania obiektami. W Polsce firma zatrudnia pracowników o różnym zawodowym profilu - od architektów przez pracowników gastronomii do specjalistów budowlanych. Poza stabilnym zatrudnieniem w Darłowie oferuje m.in. możliwość praktyk w Belgii.

  

POC Partners Polska Sp. z o.o.

ul. Rybacka 16, 76-150 Darłowo

NIP: 499-064-55-47, KRS: 0000404375

Kapitał zakładowy 12 694 400 zł opłacony w całości