ROMEX – to rodzinne przedsiębiorstwo z prawie 30-letnią historią. Początkowo obszar działalności firmy skupiał się na organizacji kompleksowych rozwiązań wspomagających proces odbioru mleka od dostawców, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji cystern mleczarskich wyposażonych w kompletne systemy kontrolno-pomiarowe.

Obecnie firma jest producentem nie tylko cystern dla przemysłu mleczarskiego, ale także silosów, zbiorników ciśnieniowych oraz zabudów samochodowych, przyczep i naczep do transportu różnorodnych płynnych substancji spożywczych oraz innych wrażliwych płynów wymagających wysokich standardów higienicznych. Wytwarza także zbiorniki do transportu ryb, AdBlue oraz środków chemicznych.

Oferta firmy obejmuje cały proces, od projektowania, poprzez produkcję i serwis – nie tylko zbiorników, ale całej gamy urządzeń procesowych oraz niezbędnego oprogramowania. Jest także oficjalnym przedstawicielem i partnerem kilku czołowych światowych producentów wyrobów przemysłowych i technologii zaopatrujących przemysł spożywczy i chemiczny.

Obecnie Romex Group znajduje się w fazie intensywnego rozwoju, zatrudniając ponad 120 osób,
w tym konstruktorów, programistów oraz pracowników produkcji o różnych kwalifikacjach.

Romex
ul. Mieszka I 13,
75-124 Koszalin, Poland
Tel.  +48 (94) 3473790
Fax. +48 (94) 3473792
Mob. PL +48 501 501 636
www.romex.pl
www.facebook.com/romexgroup