Firma Globmetal działa w branży metalowej już od 10 lat. Czas i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć silną i stabilną pozycję na rynku.  Dzięki temu zaufało nam wiele europejskich marek.

Systematycznie inwestujemy w rozwój firmy, poszerzając i uzupełniając park maszynowy o najnowsze modele maszyn renomowanych firm, takich jak Trumpf i DMG Mori.

Dbamy o jakość świadczonych usług, ale równie ważny jest dla nas komfort pracy naszych pracowników. Rozumiemy jak ważnym aspektem przy wyborze pracy są proponowane warunki
i atmosfera. Tworzymy zgrany zespół i ciągle ulepszamy stanowiska pracy, dbając o ich ergonomię. Obecnie zatrudniamy prawie stuosobową załogę,  jednak dynamiczny rozwój generuje powstawanie nowych miejsc pracy. Poszukujemy przede wszystkim pracowników produkcji, m.in. operatorów maszyn do cięcia laserowego, operatorów centrów obróbczych i pras krawędziowych oraz spawaczy.  

Naszą ofertę kierujemy również do studentów. Oferujemy staże, po których jesteśmy w stanie zaproponować stałe zatrudnienie.

 

Globmetal Kamil Pawlak
ul. Dworcowa 56
76-004 Sianów
tel. +48 94 318 55 99
email: rekrutacja@globmetal.pl
www.globmetal.pl