Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie - jesteśmy częścią Grupy NN obecnej w ponad 18 krajach w Europie i Japonii. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach, emeryturach i inwestycjach. Działamy w Polsce od 1994 roku i znajdujemy się w czołówce ubezpieczycieli, zabezpieczając przyszłość finansową ponad pół miliona Klientów oraz ich bliskich. Jako jedyna firma z branży ubezpieczeniowej zostaliśmy uhonorowani tytułem Top Employer Polska 2018.

W Nationale-Nederlanden cenimy przedsiębiorczość ludzi i ich zaangażowanie, nie boimy się wyzwań i ciągle chcemy rozwijać. Wiemy, że same chęci nie wystarczą, dlatego zamiast szukać Pracowników, szukamy Partnerów. Z nami masz możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego, a praca z ludźmi i to, co możemy dla nich zrobić, pełna jest pozytywnych emocji. Również atrakcyjne warunki pracy, które zapewniamy, sprawiają, że z nami współpracuje się po prostu dobrze. Nie musisz być ekspertem w branży ubezpieczeniowej, wszystkiego Cię nauczymy.

Dla nas najważniejszy jest człowiek – stąd tak bardzo cenimy sobie fakt, że nasze produkty zyskują ludzką twarz dzięki temu, że są oferowane przez grupę wykwalifikowanych specjalistów. Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń i Inwestycji to zawód z misją, za którym idzie odpowiedzialność i troska o to, co najważniejsze – życie, zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz ich najbliższych. Za tą odpowiedzialnością zaś idzie także wielka satysfakcja.
 

Nationale-Nederlanden
ul. Topiel 12
00-342 Warszawa
tel. 515-222-286
www.nn.pl