Sklep Żabka jako dobry sposób na rozpoczęcie pierwszego biznesu  

Marzenia o pracy na własny rachunek towarzyszą wielu z nas. Okazuje się, że otwarcie pierwszego biznesu nie musi pozostawać w sferze mrzonek, bo nawet osoby posiadające minimalny wkład własny mogą dołączyć do sieci franczyzowej, oferującej sprawdzone rozwiązania biznesowe.

Wielu osobom własny biznes kojarzy się z koniecznością poniesienia dużych nakładów finansowych.  Wyjątkiem w tym aspekcie jest sieć Żabka, w której franczyzobiorcy, aby rozpocząć biznes, nie muszą dysponować wielkimi nakładami, wystarczy bowiem ok. 5000 zł. Wynajęciem powierzchni sprzedażowej i jej wyposażeniem zajmuje się franczyzodawca. Za pierwszą partię towaru franczyzobiorcy płacą dopiero po jego sprzedaży. Do dyspozycji otrzymuje także w pełni wyposażony i zatowarowany lokal.

Know how i sympatia konsumentów
Franczyzodawca dysponuje wiedzą, którą gromadził przez lata prowadzenia biznesu, poznał klienta i jego potrzeby, rozwinął systemy zarządzania. W tym czasie zyskiwał także rozpoznawalność na rynku oraz sympatię konsumentów. Kandydaci na franczyzobiorców Żabki nie tylko przechodzą szkolenie, na którym uczą się jak prowadzić sklep, ale potem na każdym etapie działalności mają wsparcie Partnerów ds. Sprzedaży.

Efekt skali i sieciowe standardy
Sieć franczyzowa to najczęściej grupa pojedynczych podmiotów, które skupione pod jedną marką zyskują siłę przebicia, a także dobrą pozycję negocjacyjną np. z dostawcami. Inne warunki otrzyma sieć sklepów niż pojedynczy biznesman. Z drugiej strony warto pamiętać, że konsumenci lubią powtarzalność i przewidywalność, co powoduje, że sieci z ujednoliconymi standardami cieszą się największą popularnością na rynku.

Żabka oferuje nie tylko sprawdzony koncept biznesowy, ale również stałe wsparcie podczas prowadzenia interesu. Zminimalizowane ryzyko porażki, rozpoznawalność i sympatia konsumentów, to tylko niektóre zalety prowadzenia biznesu w tym systemie franczyzowym. Zadzwoń na naszą infolinię i dowiedz się, co oferuje Żabka: 800 207 208 lub napisz franczyza@zabka.pl